Dermak Logo

Türkçe   English


Ana sayfa

Şirketimiz hakkında

İletişim bilgileriFiltrepres


+ GRP atık arıtma

+ Kil süzmeSusuzlandırma eleği


+ Silis susuzlandırma

 

Şirketimiz hakkında

1976 yılında, MAŞ Makina A.Ş. ünvanı ile kurulan şirketimizde, o yıllarda Türkiye şartlarında üretimi olmayan ya da çok az olan; kırıcı, elek, filtrepres, öğütücü gibi maden cevheri hazırlama ve zenginleştirmesinde kullanılan makinalar, konveyör ve elevatörler, gezer köprü kreynler ve vinçler, hidrolik presler, membran pompalar gibi çok çeşitli yelpazede makina üretimi yaptık.

1996 yılında, çalışma sahamızda uzmanlaşmak amacıyla imalat konularımızı daraltarak sadece madencilik sektöründe faaliyelerimizi devam ettirmeye, bunun dışında kalan alanlardaki üretimlerimizi terk etmeye karar verdik ve bu amaçla Dermak Proses Ltd. Şti.'ni kurduk. Dermak Proses, özellikle susuzlandırma sistemleri ile gerek yurtiçinden gerek yurtdışından gelen taleplere başarıyla cevap vermiştir.

Bir süre, "Dermak Proses - A. Necmi KIZILTAN" firması olarak faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz halen 40 yila yakın sürenin tecrübe ve bilgi birikimi ile çalısmalarına ‘Dermak Teknik Ltd. Şirketi’ olarak devam etmektedir.
Dermak Proses, Eczacıbaşı Esan tedarikçi değerlendirme prosedürü gereğince 2002 yılı "En İyi Tedarikçi Ödülü"nü almıştır.